Dom Libidza
Libidza, śląskie
- 495 000 zł
- 124 m²
- 3 991,94 zł/m²
Aleksandra Gawęd...
Skontaktuj się
Dom Libidza
Libidza, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Dom Libidza
Zaktualizowane: 11 maja 2026
495 000 zł 124 m² 3 991,94 zł/m²
dom wolnostojący
3
820 m²
parking publiczny / na ulicy
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
820 m²Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicyRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 495 000 zł (3 991,94 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Libidza)
- Charakterystyka domu 124 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
- Działka: 820 m²
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: CZE-521415
Lokalizacja
- Adres: Libidza, Kłobuck, kłobucki, śląskie
Opis nieruchomości
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom parterowy w stanie surowym otwartym położony w Libidzy, w gminie Kłobuck. Dom ma powierzchnię 124 m² i położony jest na działce o pow. 820 m².
W skład domu wchodzi:
- wiatrołap
- salon z kuchnią
- spiżarnia
- 2 pokoje
- łazienka
- kotłownia
- garaż
Media: w drodze wewnętrznej
BUDYNEK:
Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny
(...)
517 882...
517 882 002